Odkazy

Vítáme vás na oficiálních stránkách Arctici Islandici. Ve foru je 289 příspěvků.

14.10.2005 - 5.Kolo Hanspaulské ligy : Arctica Islandica - Šotgani 3:3 (1:1)

Po odevzdaném závěru byl bod dobrý
Proti leadrům ligy jsme odehráli 2 odlišné poločasy. První úplně tropický, kdy jsme si nevytvořili až na gol vstřelený Igim a hlavičku na břevno Romanem žádnou šanci. Druhý, který jsme 25 minut kontrolovali, vstřelili 2 ukázkové branky a vytvořili si řadu dobrých příležitostí. Leč ani v něm se vše nezdařilo, jak by mělo a proto jsme soupeřům vždy po našem vstřeleném gólu dovolili srovnat přímo ukázkově - snad hnedle v následující minutě. Závěr byl z naší strany doslova óbrhroznej a v posledních 5 minutách jsme mohli snad 7x inkasovat. Proto je bod dobrý. Naše góly vstřelili postupně Igor (po nahrávce před vápnem od Romana), Máca (po ukázkovém hlavičkovém přituknutí Jindrousem, který byl opravdu naivně bráněn soupeřovým obráncem) a Roman (střelou málem přepulčíkoval břevno). Fotografie a statistika - ZDE

autor: Michal Zatím zaznamenáno 0 komentářů ->  Vložit komentář
03.10.2005 - 4.Kolo Hanspaulské ligy : Arctica Islandica - ALT 1.AK 5:1 (3:0)

Come on AI!!!
Mno tak jestli jsme si před minulým týdnem říkali, že je hustý mít 4 borce na lávce, tak před tímhle spielem jsme na tom byli úplně opačně. Ještě 30 minut před začátkem nás bylo pouze 5, což nevěštilo nic dobrého... Naštěstí se Kros se svým bolavým kolenem nakonec vyhecoval a vlastně díky němu jsme mohli naše soupeře v tomhle utkání tak přejet. Hlavní postavami utkání byli Mára a Roman. Prvně jmenovaný dal hattrick a ještě k tomu přidal 2 nahrávky. Roman mu pak na všechny ty 3 goly nahrál. To co se nám v zápase bohužel nepodařilo, bylo udržení čistého konta. Gol na 5-1 jsme dostali až v poslední minutě:( takže Jirka se nemohl radovat z první nuly v sezoně... Příště už opět budeme v plné síle a na hřišti, které má 1/2 týmu přímo za barákem, vybojujeme další 2 body!!! Statistika - ZDE

autor: Michal Zatím zaznamenáno 2 komentářů ->  Vložit komentář
23.09.2005 - 3.Kolo Hanspaulské ligy : Arctica Islandica - 100P FC 4:5 (1:2)

Po 3 kolech stále bez výhry
V letošní sezoně se nám vůbec nedaří. Ač jsme v dnešním zápase měli snad nejsilnější sestavu, kterou v dané chvíli můžeme postavit, tak jsem utkání vůbec nezvládli. Soupeř vystřelil na bránu jen párkrát a přesto se mu podařilo vstřelit 5 branek. Tím vůbec nechci svalovat vinu na Jirku, ale spíš na naše školácké chyby, kterými jsme soupeři darovali vstřelení gólu jako na podnose. Po půl roční přestávce se opět v dresu AI objevil Jindrous a svůj návrat korunoval pěknými 2 brankami! Další goly vstřelili jinak "sváteční" střelci Kros s Chlastysem. Ambice , které jsme měli před podzimem se tedy velmi rychle rozplynuly a my se teď spíše než na postup musíme soustředit na boj o záchranu. Snad v příštím kole příjde 1. výhra...- Statistika a fotografie - ZDE

16.09.2005 - 2.Kolo Hanspaulské ligy : Arctica Islandica - Sunar 2:4 (0:3)

Tropická první půle rozhodla o výsledku utkání
Po nepřesvědčivém výkonu z 1. utkání jsme v dnešním zápase doufali v první vítězství. Sestava týmu byla tentokrát "štíhlejší" a proto na střídačce stál pouze 1 borec. Do matche jsme chtěli vstoupit aktivně a s myšlenkou nenechat si dát první gól. Jak se však vzápětí ukázalo, byl to jen zbožný sen... Vůbec jsme neběhali, nevraceli se a za následek to mělo brzy !3! branky v naší síti. 15. minuta a stav 0-3 -> to byla sprcha i pro naše 4 fanynky. Vzápětí mohlo být ještě daleko hůře, protože po faulu na soupeřova útočníka byla proti nám zahrávána pentle... Jirka se naštěstí vyznamenal a tým podržel. V druhém poločase se představil úplně jiný tým! Začali jsme kombinovat a vytvářet si gólové příležitosti. Soupeř často nevěděl kam skočit a proto to záhy bylo po 2 brankách již jen 2-3! Střelci branek byli Igi (2.branka v sezoně) a Mára. V závěru jsme vše vsadili opět na 1 kartu - totální ofenzivu. To se nám však oproti zápasu se Sílou vůle nevyplatilo a soupeř upravil do otevřené obrany v poslední minutě na konečných 2-4...- ZDE

09.09.2005 - 1.Kolo Hanspaulské ligy : Arctica Islandica - Síla vůle 1:1 (0:0)

Giggsyho rozlučka s AI dresem dopadla happyendem
První zápas sezony a hnedle více štěstí než rozumu. Na hrbolatém terénu se nám nedařilo zhola nic a nechybělo málo a Giggsyho na rok poslední zápas v dresu AI, mohl skončit smutně. Tým se na suchdolském škvarku sešel po alkoholově stráveném večeru v mizerné kondici, s bolehlavem, ale na druhou stranu se slušně zaplněnou lavičkou (3 borci) a skvělým kotlem, který čítal pro dnešek 7 kousků! Celý zápas jsme byli neúnavně popoháněni do útoku, leč tato snaha se občas míjela účinkem. V zápase nás párkrát podržel Jirka, když několikrát vytáhl ze svého repertoáru perfektní zákrok. AI si také vypracovala několik šancí, leč jich bylo méně než měl soupeř, a jejich zakončení bylo tristní. V závěru, kdy už jsme prohrávali 0-1 a běžela 60.minuta, jsme vsadili vše na 1 kartu (hra vabank) a vyplatilo se - Michalův nabobtnaný centr, sklepl Mára na nabíhajícího Mácu, ten vysunul Igora, který z 2 metrů nezaváhal, vystřílel nám alespoň 1 bod a Giggsymu alespoň částečnou radost před odletem do Anglie. Úroveň celého zápasu pak trefně vystihl Roubi : "Brno:Blšany..." Fotografie a statistiky ze zápasu - ZDE

autor: Michal Zatím zaznamenáno 5 komentářů ->  Vložit komentář